Libraries API (7.x-2.5) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
