Libraries API (7.x-2.5) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Name
ml: പേര്

en: Path
ml: വഴി

en: OK
ml: ശരി

en: Provider
ml: ദാതാവ്
