Libraries API (7.x-2.5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Name
my: အမည်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
