Libraries API (7.x-2.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Version
ne: संस्करण

en: Name
ne: नाम

en: Path
ne: मार्ग

en: OK
ne: ठिक छ

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Dependencies
ne: आश्रित
