Libraries API (7.x-2.4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Homepage
pt: Página inicial

en: Version
pt: Versão

en: Name
pt: Nome

en: Path
pt: Caminho

en: General information
pt: Informações Gerais

en: Provider
pt: Provedor

en: Installed
pt: Instalado

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Variants
pt: Variantes

en: Libraries
pt: Bibliotecas

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Library path
pt: Caminho da biblioteca

en: Uninstalled
pt: Desinstalado
