Libraries API (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: Links
sk: Odkazy

en: Name
sk: Názov

en: Path
sk: Cesta

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Installed
sk: Inštalované

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Dependencies
sk: Závislosti
