Library (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Quantity
af: Aantal

en: error
af: fout

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: History
af: Geskiedenis

en: Delete action
af: Skrap aksie

en: Library
af: Biblioteek
