Library (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: error
ast: fallu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: History
ast: Historial

en: Display
ast: Pantalla

en: The subject of the message.
ast: Asuntu pal mensaxe.

en: Recipient
ast: Destinatariu
