Library (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Item
be: Элемент

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: error
be: памылка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: History
be: Гісторыя

en: Display
be: Паказ

en: Notes
be: Заўвагі

en: Sent email to %recipient
be: Даслаць емэйл %recipient

en: Unable to send email to %recipient
be: Немагчыма даслаць емэйл %recipient

en: The subject of the message.
be: Тэма паведамлення.

en: Recipient
be: Адрасат

en: Days
be: Дні

en: Delete action
be: Выдаліць дзеянне

en: Copy
be: Калькаваць
