Library (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: History
bg: История

en: Display
bg: Дисплей

en: Notes
bg: Бележки

en: Sent email to %recipient
bg: Изпратен имейл до %recipient

en: Unable to send email to %recipient
bg: Не може да изпрати имейл до %recipient

en: The subject of the message.
bg: Тема на съобщението.

en: Recipient
bg: Получател

en: Hours
bg: Часове

en: Delete action
bg: Изтриване на действие

en: Unavailable
bg: Недостъпно
