Library (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Sent email to %recipient
bo: %recipient་ལ་གློག་ཡིག་བསྐུར་ཚར

en: Unable to send email to %recipient
bo: %recipient་ལ་གློག་ཡིག་བསྐུར་མ་ཐུབ

en: The subject of the message.
bo: བརྡ་འཕྲིན་དེའི་བརྗོད་བྱ།

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Delete action
bo: བྱ་འགུལ་བསུབ་པ

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།
