Library (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: error
bs: greška

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: History
bs: Istorija

en: Display
bs: Prikaz
