Library (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Item
ca: Element

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: History
ca: Història

en: Display
ca: Visualització

en: Sent email to %recipient
ca: Enviat el correu electrònic a %recipient

en: Unable to send email to %recipient
ca: No s'ha pogut enviar el correu electrònic a %recipient

en: The subject of the message.
ca: L'assumpte del missatge.

en: Add action
ca: Afegeix l'acció

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Transaction
ca: Transacció

en: Delete action
ca: Esborrar acció

en: Copy
ca: Copia

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Available
ca: Disponible

en: The action has been deleted.
ca: S'ha suprimit l'acció.

en: The email address to which the message should be sent.
ca: L'adreça de correu electrònic a la que s'ha d'enviar el missatge.

en: Due Date
ca: Data límit

en: Library
ca: Biblioteca
