Library (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Item
cs: Položka

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Quantity
cs: Množství

en: error
cs: chyba

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Categories
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: History
cs: Historie

en: Display
cs: Zobrazit

en: Notes
cs: Poznámky

en: Sent email to %recipient
cs: Poslán e-mail na adresu %recipient

en: Unable to send email to %recipient
cs: Nebylo možné poslat e-mail na adresu %recipient

en: The subject of the message.
cs: Předmět zprávy.

en: Add action
cs: Přidat akci

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Days
cs: Dnů

en: Hours
cs: Hodin

en: Delete action
cs: Smazat akci

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Available
cs: K dispozici

en: The email address to which the message should be sent.
cs: E-mailová adresa, na kterou by měla být zpráva odeslána.

en: Library
cs: Knihovna
