Library (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Item
cy: Eitem

en: Subject
cy: Testun

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: error
cy: gwall

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Categories
cy: Categorïau

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: History
cy: Hanes

en: Display
cy: Dangos

en: Sent email to %recipient
cy: Gyrru e-bost i %recipient

en: Unable to send email to %recipient
cy: Methu gyrru e-bost at %recipient

en: The subject of the message.
cy: Pwnc y neges.

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: Delete action
cy: Dileu gweithred
