Library (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།
