Library (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: error
el: σφάλμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: History
el: Ιστορικό

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Sent email to %recipient
el: Στάλθηκε e-mail στον %recipient

en: Unable to send email to %recipient
el: Δεν ήταν δυνατή η αποστολή e-mail στον %recipient

en: The subject of the message.
el: Το κείμενο του μηνύματος.

en: Add action
el: Προσθήκη ενέργειας

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: Delete action
el: Διαγραφή ενέργειας

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: The email address to which the message should be sent.
el: Η διεύθυνση email στην οποία θα σταλεί το μήνυμα.
