Library (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: error
eo: eraro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: History
eo: Historio

en: Sent email to %recipient
eo: Sendis retpoŝton al %recipient

en: Unable to send email to %recipient
eo: Ne eblas sendi retpoŝton al %recipient

en: The subject of the message.
eo: La temo de la mesaĝo.

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Delete action
eo: Forigu agon
