Library (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Item
et: Kirje

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Quantity
et: Kogus

en: error
et: veateade

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: History
et: Ajalugu

en: Display
et: Kuva

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Unable to send email to %recipient
et: Aadressile %recipient ei ole võimalik e-posti saata

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Add action
et: Lisa tegevus

en: Recipient
et: Adressaat

en: Transaction
et: Tehing

en: Delete action
et: Kustuta toiming

en: Copy
et: Kopeeri

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Available
et: Saadaval
