Library (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Item
eu: Elementua

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: error
eu: errorea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: History
eu: Historia

en: Display
eu: Bistaratu

en: Notes
eu: Oharrak

en: Sent email to %recipient
eu: Bidali eposta %recipient-ri

en: The subject of the message.
eu: Mezuaren gaia

en: Add action
eu: Gehitu ekintza

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Delete action
eu: Ekintza ezabatu

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Available
eu: Gaituta
