Library (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Item
fi: Nimike

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Quantity
fi: Määrä

en: error
fi: virhe

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: History
fi: Historia

en: Display
fi: Näyttö

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Sent email to %recipient
fi: Sähköposti lähetettiin (vastaanottajana %recipient)

en: Unable to send email to %recipient
fi: Sähköpostia ei voitu lähettää (vastaanottajana %recipient)

en: The subject of the message.
fi: Viestin aihe.

en: Add action
fi: Lisää toimenpide

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Days
fi: Päivät

en: Hours
fi: Tunnit

en: Delete action
fi: Poista toimenpide

en: Copy
fi: Kopioi

en: Unavailable
fi: Ei saatavilla

en: Available
fi: Saatavilla

en: The email address to which the message should be sent.
fi: Sähköpostiosoitteet joihin viestit lähetetään.

en: Library
fi: Kirjasto
