Library (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Subject
fil: Paksa

en: Actions
fil: Mga gawain

en: error
fil: mali

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: History
fil: Kasaysayan
