Library (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Quantity
ga: Méid

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: History
ga: Stair
