Library (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Item
gl: Elemento

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Quantity
gl: Cantidade

en: error
gl: erro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: History
gl: Historial

en: Display
gl: Visualización

en: Notes
gl: Notas

en: Sent email to %recipient
gl: Enviar correo-e a %recipient

en: Unable to send email to %recipient
gl: Non foi posíbel enviar o correo-e a %recipient

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: Add action
gl: Engadir unha acción

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Delete action
gl: Eliminar accións

en: Copy
gl: Copiar

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: Available
gl: Dispoñible

en: The action has been deleted.
gl: Borrouse a acción.
