Library (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: error
hy: սխալ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: History
hy: Պատմություն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Sent email to %recipient
hy: Ուղարկված նամակ  %recipient -ին

en: Unable to send email to %recipient
hy: Հնարավոր չէ ուղարկել էլ-նամակ հետևյալ հասցեին. %recipient

en: The subject of the message.
hy: Հաղորդագրության թեման։

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Delete action
hy: Ջնջել գործողություն:
