Library (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Item
is: Hlutur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Quantity
is: Magn

en: error
is: villa

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Categories
is: Flokkar

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: History
is: Saga

en: Display
is: Sýna

en: Sent email to %recipient
is: Sendi tölvupóst á viðtakanda %recipient

en: Unable to send email to %recipient
is: Gat ekki sent tölvupóst á %recipient

en: The subject of the message.
is: Efni skilaboðanna.

en: Add action
is: Bæta við aðgerð

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Delete action
is: Eyða aðgerð
