Library (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Item
ja: 項目

en: Subject
ja: 件名

en: Actions
ja: アクション

en: Quantity
ja: 数量

en: error
ja: エラー

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: History
ja: 履歴

en: Display
ja: 表示

en: Notes
ja: ノート

en: Sent email to %recipient
ja: %recipient へメールが送信されました

en: Unable to send email to %recipient
ja: %recipient へメールが送信できませんでした

en: The subject of the message.
ja: メッセージの件名を入力してください。

en: Add action
ja: アクションを追加

en: Recipient
ja: 受信者

en: Days
ja: 日

en: Hours
ja: 時

en: Delete action
ja: アクションの削除

en: Copy
ja: コピー

en: Unavailable
ja: 利用不可

en: Available
ja: 利用可能

en: The email address to which the message should be sent.
ja: メッセージが送信される先のメールアドレス。

en: Library
ja: ライブラリー
