Library (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: error
jv: salah

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: History
jv: Sejarah

en: Display
jv: Tampilan

en: Sent email to %recipient
jv: Kirimānā email marang %recipient

en: Unable to send email to %recipient
jv: Ora bisa ngirim email marang %recipient

en: The subject of the message.
jv: Judhulé surat.

en: Recipient
jv: Penerima

en: Delete action
jv: Busak aksi
