Library (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: error
kk: Қате

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: History
kk: Тарих

en: Sent email to %recipient
kk: %recipient ке email жіберу

en: Unable to send email to %recipient
kk: %recipient email жіберу болмай жатыр

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Delete action
kk: Әрекетті өшіру
