Library (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Item
km: ធាតុ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: error
km: កំហុស

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Sent email to %recipient
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ %recipient

en: Unable to send email to %recipient
km: មិនអាច​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ %recipient បានទេ

en: The subject of the message.
km: ប្រធាន​បទ​សារ ។

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Delete action
km: លុប​សកម្មភាព
