Library (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Item
ku: دانە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: History
ku: مێژوو

en: Sent email to %recipient
ku: ئیمێل بنێرە بۆ %recipient

en: Unable to send email to %recipient
ku: ئیمێل نەتوانرا بنێررێت بۆ %recipient

en: The subject of the message.
ku: ناونیشانی پەیام.

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Delete action
ku: کردار بسڕەوە

en: Available
ku: هەیە
