Library (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Item
lv: Ieraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Quantity
lv: Skaits

en: error
lv: kļūda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: History
lv: Vēsture

en: Display
lv: Ekrāns

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: The subject of the message.
lv: Ziņas tēma.

en: Add action
lv: Pievienot darbību

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Delete action
lv: Izdzēst darbību

en: Copy
lv: Kopēt

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Available
lv: Pieejams

en: Library
lv: Bibliotēka
