Library (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
