Library (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Quantity
mn: Тоон

en: error
mn: алдаа

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: History
mn: Түүх

en: Display
mn: Харуулах

en: Sent email to %recipient
mn: %recipient руу и-мэйл илгээгдсэн

en: Unable to send email to %recipient
mn: %recipient руу имэйл илгээх боломжгүй

en: The subject of the message.
mn: Мэдээний агуулга.
