Library (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Copy
my: ကူးရန်

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ
