Library (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Item
ne: वस्तु

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: error
ne: त्रुटि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: History
ne: इतिहास

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Sent email to %recipient
ne: %recipient लाई ईमेल गयो
