Library (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Quantity
nn: Mengd

en: error
nn: feil

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: History
nn: Historikk

en: Notes
nn: Notat

en: Add action
nn: Legg til handling

en: Library
nn: Bibliotek
