Library (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: The subject of the message.
or: ସନ୍ଦେଶ ର ବିଷୟ
