Library (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: error
os: рæдыд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: History
os: Истори
