Library (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: History
ps: تاريخ

en: Copy
ps: کاپي
