Library (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Subject
pt: Assunto

en: Actions
pt: Ações

en: Quantity
pt: Quantidade

en: error
pt: erro

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: History
pt: Histórico

en: Display
pt: Mostrar

en: Sent email to %recipient
pt: Email enviado para %recipient

en: The subject of the message.
pt: O assunto da mensagem.

en: Add action
pt: Adicionar ação

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Delete action
pt: Eliminar ação

en: Copy
pt: Copiar
