Library (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Item
ro: Produs

en: Subject
ro: Subiect

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Quantity
ro: Cantitate

en: error
ro: eroare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Categories
ro: Categorii

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: History
ro: Istoric

en: Display
ro: Afișaj

en: Notes
ro: Note

en: Sent email to %recipient
ro: A fost trimis un e-mail către %recipient

en: Unable to send email to %recipient
ro: Nu se poate trimite e-mail către %recipient

en: The subject of the message.
ro: Subiectul mesajului.

en: Add action
ro: Adaugă acţiune

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Delete action
ro: Şterge acţiune

en: Copy
ro: Copiază

en: Available
ro: Disponibil
