Library (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Item
ru: Элемент

en: Subject
ru: Тема

en: Actions
ru: Действия

en: Quantity
ru: Количество

en: error
ru: ошибка

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Categories
ru: Категории

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: History
ru: История

en: Display
ru: Отображение

en: Notes
ru: Примечания

en: Sent email to %recipient
ru: Отправка почты для получателя %recipient

en: Unable to send email to %recipient
ru: Невозможно отправить email для получателя %recipient

en: The subject of the message.
ru: Тема сообщения.

en: Add action
ru: Добавить действие

en: Recipient
ru: Получатель

en: Days
ru: Дни

en: Hours
ru: Часы

en: Transaction
ru: Перевод

en: Delete action
ru: Удалить действие

en: Copy
ru: Копировать

en: Unavailable
ru: Недоступно

en: Available
ru: Доступно

en: The action has been deleted.
ru: Действие было удалено.

en: The email address to which the message should be sent.
ru: Адрес электронной почты, на который следует отправить сообщение.

en: Library
ru: Библиотека
