Library (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: History
se: Historjá
