Library (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Item
si: අයිතමය

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: error
si: දෝෂය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: History
si: ඉතිහාසය
