Library (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Item
sk: Položka

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Quantity
sk: Množstvo

en: error
sk: chyba

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: History
sk: História

en: Display
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Sent email to %recipient
sk: Poslať e-mail na adresu %recipient

en: Unable to send email to %recipient
sk: Nedá sa poslať e-mail na adresu %recipient

en: The subject of the message.
sk: Predmet správy.

en: Add action
sk: Pridať akciu

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Transaction
sk: Transakcia

en: Delete action
sk: Odstrániť akciu

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Available
sk: Dostupné

en: The action has been deleted.
sk: Akcia bola odstránená.

en: The email address to which the message should be sent.
sk: Emailová adresa, na ktorú má byť odoslaná správa.

en: Library
sk: Knižnica
