Library (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Quantity
sl: Količina

en: error
sl: napaka

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: History
sl: Zgodovina

en: Display
sl: Prikaz

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: Delete action
sl: Zbriši akcijo
