Library (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: error
sq: gabim

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: History
sq: Kronollogjia

en: Sent email to %recipient
sq: Email dërguar tek %recipient

en: Unable to send email to %recipient
sq: I pamundur dërgimi i email tek %recipient

en: The subject of the message.
sq: Subjekti i mesazhit.

en: Recipient
sq: Marrës

en: Delete action
sq: Elemino aksionin
