Library (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Item
sr: Производ

en: Subject
sr: Предмет

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: error
sr: грешка

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: The subject of the message.
sr: Наслов поруке.

en: Recipient
sr: Прималац
