Library (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Item
th: รายการ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Quantity
th: จำนวน

en: error
th: ผิดพลาด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: History
th: ประวัติ

en: Display
th: แสดงผล

en: Sent email to %recipient
th: ส่งอีเมลไปที่ %recipient แล้ว

en: Unable to send email to %recipient
th: ไม่สามารถส่งอีเมลไปที่ %recipient

en: The subject of the message.
th: ชื่อเรื่องของข้อความ

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Delete action
th: ลบข้อความ

en: Copy
th: คัดลอก

en: Barcode
th: บาร์โค้ด

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ
